FENG-SHUI v praxi – přestup na novou školu

Náš dům, navržený podle Feng-Shui, jsme stavěli svépomocí, společně s brigádníky, kamarády, občas nějakou dodavatelskou firmou. Plán byl takový, přestěhovat se o prázdninách, aby syn nastoupil do nové školy od září.

V létě však bylo jasné, že to nestihneme. Dělala jsem si starosti. Studovat gymnáziu není jednoduché, v nové škole používali jiné učebnice, trochu jiné předměty…

Syn se tvářil, že to zvládne, navíc v den vysvědčení přišel domů, oči navrch hlavy. Od září k nim do třídy přestupuje kluk z našeho budoucího působiště! Vypadalo to, jakoby shora přišel pokyn ke střídání. Učitelé byli z takové „náhody“ paf, my vděčně přijali zprávu, že do nového místa prostě patříme.

Syn měl dva měsíce na to, vytáhnout z nového spoužáka potřebné informace, drby a zkušenosti, a tak v listopadu nakráčel do tercie nového gymnázia připraven.

Když žijete v domě harmonizovaném nebo rovnou navrženém podle Feng-Shui, cítíte se součástí „něčeho většího“ a to „něco“ vám odpovídá okolnostmi, příznivými shodami náhod, novými příležitostmi. Není to tak, že něco pracuje za vás, ale cítíte obrovskou podporu, a to takovou, že byste to sami nevymysleli.

Bez Feng-Shui bych nepostavila ani kadibudku. Miluju ty situace, kdy se cítím chráněná, podporovaná a potvrzená, na tom místě, kde jsem. A to samé umím zprostředkovat i pro vás.