Dana Škvorová

Konzultant Feng-Shui
s certifikací České školy Feng-Shui
a mezinárodní certifikací New York School of Feng-Shui

Feng-Shui Analýza

Podrobný rozbor vlivů podle Feng-Shui působících na váš domov s návrhem na změny.

 

Překontroluji, zda spíte, odpočíváte a pracujete ve svých příznivých směrech, doporučím ideální barvy, dekorace a doplňky, které váš domov zharmonizují. Dozvíte se jak zlepšit své vztahy, podpořit prosperitu, nastartovat kariéru, či upevnit sebevědomí. Podíváme se na mechanismy vazeb ve vaší rodině a jak je vyladit.

Pro tyto účely připravuji váš osobní pracovní sešit, kde vysvětluji detailně veškeré vlivy definované Feng-Shui (formát A3, list pro každý sektor vašeho bytu), jak se projevují v životě a jak si pomoci. Dostanete konkrétní tipy, jak proměnit interiér a váš život, aby byl co nejharmoničtější.

 

Definice vlivů podle Feng-Shui, jejich analýza a podrobný rozbor. Každému sektoru je věnována strana A3. Přidávám moad boardy s barevnými škálami a tipy, jak změnit prostor, aby se vám zlepšil život. Zvláštní místo je věnováno osobní charakteristice.

Cena zahrnuje:

prvotní analýzu – osobní charakteristiky, definice všech vlivů podle Feng-Shui, které na váš příbytek působí, převedení těchto vlivů na životní aspekty a prostor – jak vlivy působí na život. Rozsah – od 11 stran formátu A3.

Cena se odvíjí od velikosti prostoru, počtu místností, velikosti vaší rodiny

od 6 500,- Kč.

(Nepotřebuji vás navštívit. Má práce vychází z půdorysu, světových stran, období, kdy se dům narodil a terénu, kde je postavený. Součástí rozboru je konzultace přes Google Meet.)

Ráda se s vámi domluvím i na osobní návštěvě, pak si účtuji cenu za dopravu 10,- za km. 

AKCE: doprava do Prahy  430,- Kč

Před započetím práce vám zašlu podrobnou nabídku služeb, ze kterých si vyberete, finální cenu si společně odsouhlasíme.