Dana Škvorová

Dana Škvorová

Konzultant Feng-Shui
s certifikací České školy Feng-Shui
a mezinárodní certifikací New York School of Feng-Shui

Feng-Shui Dům

Návrh domu podle Feng-Shui s návazností na studii a projekt ke stavebnímu povolení

Společně s manželem ( precizni-drevostavby. cz ) vám navrhneme dům podle Feng-Shui, včetně zpracování studie a projektu ke stavebnímu povolení a zařízení všech potřebných povolení ke stavbě.

Díky definici vlivů podle Feng-Shui je v prostoru vidět, kde panují šťastné hvězdy, kde působí stagnace, energie klesá do smutků nebo je otevřená prosperitě. Při návrhu domu se těmito výpočty nechávám vést, otevírám dveře domu hojnosti, stagnaci rozproudím v chodbě nebo na schodišti. Dbám na dodržení příznivých směrů při práci nebo odpočinku (stoly, postele), rodinnou hierarchii nastavím zasedacím pořádkem u jídelního stolu. Dům podle Feng-Shui vás propojí s vlivy Země i Nebe, otevře vám nové možnosti, pomůže žít svůj potenciál.

Definice vlivů podle Feng-Shui, usazení domu, navržení půdorysu, zpracování místností ve 3D perspektivě, mood boardy pro každou místnost – barevné škály, tipy na různé způsoby pojetí pokojů (barevnost v doporučených prvcích se dá vyjádřit mnoha způsoby a je na vás, který si vyberete, stále budete mít interiér podle Feng-Shui).

Cena zahrnuje:

prvotní analýzy – definice všech vlivů podle Feng-Shui, osobní charakteristiky, usazení domu, principielní rozložení místností – podklad pro zpracování studie. Následně ve spolupráci s manželem ( precizni-drevostavby.cz ) sestavím Feng-Shui analýzu pro finální půdorys, zpracuji 3D modelaci interiéru hlavní místnosti a přidám mood board pro každý pokoj.

Cena se odvíjí od velikosti prostoru, počtu místností, velikosti vaší rodiny

od 12 500,- Kč.

Pro návrh domu podle Feng-Shui je důležitá osobní návštěva na vašem pozemku. Cena za tuto konzultaci je součástí ceny za studii ( precizni-drevostavby.cz ). Součástí návrhu domu podle Feng-Shui může být i část podrobné analýzy. Před započetím práce vám zašlu podrobnou nabídku služeb, ze kterých si vyberete, finální cenu si společně odsouhlasíme.