Dana Škvorová

Konzultant Feng-Shui
s certifikací České školy Feng-Shui
a mezinárodní certifikací New York School of Feng-Shui

Feng-Shui Design

Návrh rozmístění nábytku podle Feng-Shui ve 3D perspektivě

Harmonické rozvržení interiéru, dodržení příznivých směrů pro spánek, odpočinek i práci, vyladění barev – umožňuje žít harmonický život v souladu se sebou samým. Nemáme potřebu se obhajovat, řešit problémy. Je to jako vstoupit do proudu řeky a s důvěrou se nechat unášet. Domov se stává místem, které harmonizuje a vyživuje náš energetický systém.

Definice vlivů podle Feng-Shui, jejich analýza, 3D modelace, mood board – barevné škály, různé možnosti zařízení interiéru pro vaši lepší představu (např. barevnost v prvku Země, Voda, Kov se dá vyjádřit mnoha způsoby – je na vašem vkusu, co vyberete).

Cena zahrnuje:

prvotní analýzu – osobní charakteristiky, definice všech vlivů podle Feng-Shui, které na váš přibytek působí, převedení těchto vlivů na životní aspekty a prostor – jak vlivy působí na život. Rozvržení hlavního nábytku ve 2D, včetně doporučení barev, symbolických dekorací, tak aby byly tyto vlivy harmonizovány. Zpracuji vám mood board pro každou místnost, hlavní místnost ve 3D perspektivě.

Cena se odvíjí od velikosti prostoru, počtu místností, velikosti vaší rodiny

od 12 500,- Kč.

Nepotřebuji vás navštívit, ale určitě spolu budeme mnohokrát mluvit (telefonicky nebo přes google meet). Před započetím práce vám zašlu podrobnou nabídku služeb, ze kterých si vyberete, finální cenu si společně odsouhlasíme.