Interiéry podle Feng-Shui

Poznejte vlivy, které působí na váš domov, harmonizujte jej
a žasněte, jakou silou se změny promítají do vašeho života.
Hrajte si s prostorem a ovlivňujte svůj život podle potřeby.

Dana Škvorová

Konzultant Feng-Shui s certifikací České školy Feng-Shui a mezinárodní certifikací New York School of Feng-Shui

Co je Feng-Shui?

Feng-Shui (česky Vítr – Voda) je starověké čínské učení o prostoru.
Nauka o tom, jak následovat přírodní síly a zajistit si tak harmonický život.

Původní obyvatelé byli na přírodě zcela závislí. A tak potřebovali zjistit, jak funguje, aby její pravidla převedli do svého života. Uvědomovali si, že pokud budou přírodní zákonitosti následovat, nebojovat s nimi, ale přijmou je, zajistí si tak zdraví a blahobyt. Zaznamenávali tedy vše, co je obklopovalo, veškeré přírodní jevy a vytvořili tak jedinečnou nauku. Zařízení našich příbytků došlo od té doby radikální proměny, ale voda stále hasí oheň, zrcadlo odráží před sebe vše, co vidí… Veškeré principy, které Feng-Shui hlásá, platí stále a na celé této planetě.

Analýza Interiéru

Poznejte vlivy, které působí na váš domov. Harmonizujte jej a žasněte, jakou silou se změny promítají do vašeho života. Hrajte si s prostorem a ovlivňujte svůj život podle potřeby.

Návrh Domu

Poznejte vlivy, které budou působit na váš domov. Nechte si navrhnout dům, který ladí s vámi a okolím. Tvořte svůj domov v souladu s Přírodou
a žijte tak harmonický život.

Analýza člověka

Objevte své dary a výzvy, zjistěte, které barvy a činnosti uvedou váš život do rovnováhy. Přijměte dynamiku své osobnosti, která vám byla dána do vínku a žijte v souladu sami se sebou.

Aura Soma

Energetické esence v jedinečných barevných kombinacích dodají energii přesně tam, kde je třeba. Ať už je to energetický systém člověka, nebo domu.

Reference Klientů

Helena D.

Nikdy bych nevěřila, že po několika změnách v domě se může život lidí tak moc obrátit.
Začali jsme sedět a spát v našich příznivých (nebo příznivějších) směrech, posílili obdélníkový půdorys domu, přidali jsme na elementech, kde bylo doporučeno. První změna byla viditelná do dvou týdnů a teď po pár měsících je jasné, že náš život se otáčí zase k lepšímu.

Lída

Děti začaly mnohem lépe spát. Dokonce dcera spí celou noc ve svojí postýlce. Rok před tím spala u nás – stěhovala se už kolem 23 hodiny a nebylo cesty, syn také začal spávat mnohem víc sám.

Manžel a práce – to je vlastně to co nás vedlo k úpravám. Situace se zlepšila, vyčištěním vztahu mezi námi dostal novou energii. A poslední tři měsíce byly pro něj opravdu pracovně velmi pozitivní.

Lenka Š.

Paní Dana přijela k nám na tehdejší polo-staveniště. Ve všem mi byla nápomocná, trpělivě věci vysvětlila i objasnila. Domluvily jsme se na rozboru domu i zahrady, který nám při rekonstrukci i následných úprav zahrady velmi pomohl.

Díky paní Daně, máme harmonický dům, ve kterém se cítíme dobře a hlavně doma. Jsem jí za její vstřícnost, lidskost, pochopení i ochotu velmi vděčná.

Dana Škvorová

Konzultant Feng-Shui
s certifikací České školy Feng-Shui
a mezinárodní certifikací New York School of Feng-Shui

Má Cesta k Feng-Shui

Na Feng-Shui nedám dopustit už od roku 2008, kdy jsem dokončila Českou školu Feng-Shui.

Od té doby pomáhám měnit vaše domovy s pomocí moudrosti tohoto taoistického učení. Zároveň s vámi a vašimi domy a byty proměňuje samozřejmě Feng-Shui i mě. Najednou nejsem schopná nějaké potraviny jíst, barvit si vlasy, používat v zahradě umělá hnojiva. Není to o dodržování nějakého pravidla, diety či ekostylu. Prostě mi to nejde „přes srdce“. A přesně to se mi na Feng-Shui líbí, proměňuje mě zevnitř. Propojuje s energiemi a vlivy naší planety. To, že jsme navzájem propojeni, se stalo přímým zážitkem.

A to samé pomohu zprostředkovat i vám v takovém rozsahu, jakém aktuálně potřebujete. Těším se na setkání s vámi! Více o mně se můžete dočíst zde.

U nás doma hrají hlavní roli přírodní materiály – hliněné omítky, dřevěné povrchy.