Aura-Soma® poradenství

K Analýze toho, co se u vás děje a jak si rychle pomoci, můžeme využít i systém Aura-Soma®. Jeho základem jsou Lahvičky Equilibrium. Jsou naplněny esencemi z bylin, minerálů a krystalů – půl v oleji, půl ve vodě. Váš výběr barev koresponduje s vaší momentální situací. De facto přiznáte barvu. Lahvičky se dají koupit pro osobní použití, kdy si léčivým olejem potíráte tělo, nebo flakon umístíte na vybrané místo v bytě podle Feng-Shui, jako energetický zářič.

Konzultace probíhá na adrese: Barevný svět, Karlovo náměstí 3, Praha 2, 2.patro.

Cena za hodinovou konzultaci 600,- Kč

Cena lahvičky Aura-Soma®  790,- Kč (vč. slevy)

Prosím jen o závazné objednání termínu. Čas naší konzultace rezervuji a platím v Barevném světě. Děkuji.

Jak Aura-Soma® funguje, popisuji v článku níže…

Jak Funguje Aura Soma aneb S barvou ven!

…říkáme, když po někom chceme přiznání – toužíme znát pravdu, kterou dotyčný nosí někde hluboko uvnitř – jeho postoj, názor, touhy.

A na tomto principu funguje barevný systém Aura-Somy®. Kombinace odstínů, které se nám líbí, nebo nás nějakým způsobem přitahují, vyjadřuje naši hlubokou pravdu, situaci, v níž se právě nacházíme – strachy, bolesti, radosti a dary naší duše v daném okamžiku. Ve vaší volbě barev se zrcadlí vše: jestli zrovna vidíte žlutě, či spíše pohlížíte na svět růžovými brýlemi; jestli má vaše budoucnost odstín zlata či klidné modři; zda k té vaší vysněné budoucnosti potřebujete integrovat více zelené (která otevře a zároveň ochrání vaše srdce), nebo hlavní úkol zní: očista pomocí čiré na všech úrovních… A jak vlastně funguje taková integrace barvy do energetického systému člověka? To bych ráda přiblížila na mém úplně prvním zážitku s ní.

Žluto-olivová

Bylo mi nějakých dvacet a pracovala jsem v reklamní agentuře o pár lidech. Zvedala jsem telefony, zajišťovala část produkčních prací, do PC bušila účto, vystavovala faktury, připravovala v grafickém programu podklady pro řezací plotr… Práce i rodinná atmosféra firmy mi vyhovovaly, ale šťastná jsem nebyla. Brzy mi vystresovaný žlučník vyhlásil válku. Vše alternativní bylo už tehdy mým hobby a já se dozvěděla o Aura-Somě®. Dorazila jsem do Barevného světa, kde mě terapeutka posadila před asi sto vesměs dvoubarevných lahviček. Měla jsem si vybrat čtyři, které mě nejvíce přitahovaly. Už si nepamatuji, které to tehdy byly, jen na tu, kterou jsem si odnesla domů, abych si s ní potírala břicho, nikdy nezapomenu.

Už jen mazání žluto-olivovým olejem mi dělalo na žlučník dobře. Asi za dva týdny přišel první „výkop“ (tak říkám soukromě zážitku, kdy najednou – díky nové energii – zareaguji jinak než obvykle). Obědvala jsem nad klávesnicí kemping s rohlíkem a upravovala něco v grafickém programu. Na to přišel šéf: „Dano, prosím tě, vystav mi fakturu …“ A já nato v klidu: „Vydrž, teď jím…“ Šéf: „Jé, promiň…“ A odkvačil. Otočila jsem se zpátky k monitoru a vytřeštila oči. Za normálních okolností bych se totiž vymrštila k druhému PC a jala se přihlašovat do účetního programu! Došlo mi, že veškeré stresy a žlučníkové záchvaty jsem si zavinila sama a úplně zbytečně!! Nikdo to po mně nechtěl!

Žlučník jsem zachránila a od té doby vymazala na desítky barevných lahviček, které mi vždycky doplnily energii tam, kde bylo potřeba, abych se dokázala změnit k lepšímu („harmoničtějšímu“).

Barevný proces

Jsou lahvičky, které s vámi jednají láskyplně – doplní váš energetický deficit a vy se cítíte šťatnější, silnější… Docvakne vám, kde se stala chyba – proč a kde jste se svou energií hazardovali. Jsou ale lahvičky, které se vás pokoušejí změnit a občas jim to dá hodně práce. Pak se v nich objevují různé bubliny, pavučiny, mění barvu, špiní se a po promíchání horko těžko vyklepete do dlaně pár kapek – zatímco jiné vám jakoby tečou naproti… Některé jsem mazala měsíce a s mnoha přestávkami, jiné lahvičky jsem toužila na sebe vylít během jednoho jediného týdne… Nedá se říct obecně, které to jsou, protože na každého reagují jinak – přesně podle potřeby. Čirý flakon, jehož aplikování moje kamarádka probrečela (protože potřebovala uvolnit napolykané slzy), já prožívala jako osvěžující sprchu po upatlaném a upoceném dni… Zato zlatá lahvička mi dala obrovsky zabrat (vůbec netuším, kde se ve mně vzalo tolik strachu, který čekal na prosvětlení).

Nemusíte mazat, stačí když je máte

Sklo je vodivé – léčivá energie tak z lahviček sálá a je s vámi spojená, i když flakon jen držíte v ruce. Aby léčivý proces proběhl, jak má, je dobré, když lahvičku nedáváte do ruky nikomu jinému. Chcete-li se pochlubit, požádejte dotyčného, aby vzal váš flakon pouze za kovový uzávěr a nedotýkal se přitom skla. V některých rodinách může toto omezení působit těžkosti, protože je třeba lahvičku ukrývat před ostatními členy domácnosti a pak na potírání lehce zapomenete. My jsme si poradili docela snadno – Aura-Somu® používáme všichni. Funguje to naprosto fantasticky!