Co je Analýza Interiéru?

V rámci analýzy stávajícího bydlení podle Feng-Shui podrobíme pečlivému zkoumání všechny vlivy, které na náš domov působí.

Součástí tohoto rozboru je rozkres výsečí na A3 s popisem a definicemi všech vlivů (BaGua, BaZhai, Létající Hvězda, škola formy), které se k danému místu váží a s výčtem všech prvků, které prostor harmonizují. Překontroluji, zda spíte, odpočíváte a pracujete ve svých příznivých směrech, doporučím ideální barvy, dekorace a doplňky, které váš domov zharmonizují. Dozvíte se jak zlepšit své vztahy, podpořit prosperitu, nastartovat kariéru, či upevnit sebevědomí. Podíváme se na mechanismy vazeb ve vaší rodině a jak je vyladit.

Pro tyto účely připravuji váš osobní pracovní sešit, kde vysvětluji detailně veškeré vlivy definované Feng-Shui (formát A3, list pro každý sektor vašeho bytu), jak se projevují v životě a jak si pomoci. Dostanete konkrétní tipy, jak proměnit interiér a váš život, aby byl co nejharmoničtější.

Když si zapíšete, co jste ve svém bytě na rady Feng-Shui změnili a následně, co se díky tomu událo ve vašem životě, získáte velmi cennou zkušenost. Najednou víte, že máte nad svým životem moc a víte, jak ji použít.  

Analýza Interiéru

Ceny za rozbor (11 stran A3):

  • bungalov/ byt 12.200,- Kč
  • patrový dům od 13.500,- Kč
  • hodinová konzultace v rámci Výzvy 2022 přes Google Meet 1500,- Kč

(Nepotřebuji vás navštívit. Má práce vychází z půdorysu, světových stran, období, kdy se dům narodil a terénu, kde je postavený. Součástí rozboru je konzultace přes Google Meet.)

Ráda se s vámi domluvím i na osobní návštěvě, pak si účtuji cenu za dopravu 10,- za km. 

AKCE: doprava do Prahy  430,- Kč

 

Mini rozbor (2 strany A3)

  • garsonka – 2KK pro jednu osobu  od 4.500,- Kč

(Tento rozbor obsahuje veškeré definice a výpočty, jako velká analýza, doporučení na harmonizaci prostoru, jen vysvětlení a popis je zkrácený. Tento rozbor je bez osobní návštěvy.)

Každý prostor je unikátní, stejně tak jako je unikátní každý člověk. Tím pádem každý rozbor Feng-Shui je jedinečný a otevírá člověku nové dveře do života.