Životní změna následuje po změně v prostoru

Reference

Na jaře 2011 jsem si objednala analýzu domku a zahrádky podle Feng-Shui. Tenkrát jsem žila sama, rozvedená se synem a neuměla jsem si představit, že bych začala znovu žít s nějakým mužem a založila novou rodinu.


Neměla jsem na to sílu, byla jsem vyčerpaná a bez ideálů. Okolí mně neustále "tlačilo" k tomu, abych se překonala a ještě zkusila nějaký nový vztah. Neustále mi dokola opakovali, ať zkusím si přečíst třeba knihu "Tajemství spřízněných duší" apod. Jednoho dne jsem se cítila lépe a řekla jsem si, že je možná poslední příležitost ještě založit novou rodinu a abych měla čisté svědomí, že jsem nepromarnila asi už poslední příležitost, tak jsem se rozhodla, že udelám "výjimku" a prostě změním přístup. Přesvědčila jsem se, že si knihu nejen přečtu, ale budu opravdu provádět krok po kroku, co se tam vyžaduje a pokud se pak nestane nic, tak si "oddychnu", že jsem provedla "pokud" a mám alibi, že už opravdu mohu zůstat sama a nebát se dalšího případného problému s nešťastným manželstvím apod.

Knihu jsem opravdu prožívala naplno a v pasáži o přizpůsobení svého bydliště dle Feng Shui jsem strávila nejvíce času. Vyžadovalo to najít konzultanta, čekat na analýzu a hlavně utratit docela dost peněz za předělání místností, nábytku apod. Nedovolila jsem si pokračovat, dokud jsem celý byt nepředělala tak, jak bylo podle Feng-Shui potřeba. V momentu, kdy jsem skončila a už jsem jen čekala na dodání poslední vestavěné skříně do ložnice, jsem měla první rande s člověkem, který se vedle mně pohyboval 3 roky a se kterým jsem trávila hodně času v práci. Zdál se mi být perfektní partner, ale já žila v přesvědčení, že už dávno má svoji rodinu. Byl to takový rodinný typ, který by pro rodinu dýchal. Najednou se sehrála taková souhra okolností, že on sám došel k životnímu rozhodnutí změnit partnerku a založit rodinu. Úplně jsem se zalekla, že najednou se objevil někdo, kdo naprosto odpovídal mým představám a navíc si mně i vybral. Byl to pro mně takový zvrat, že jsem dostala strach a ačkoliv jsem s ním opravdu vztah začala, tak jsem váhala, bála jsem se zklamání. A najednou přišla další nečekaná změna - po řadě týdnů čekání na posledni změnu dle Feng Shui, což byla zmíněná vestavěná skříň právě v ložnici, tak v ten den, kdy mi ji instalovali, jsem zjistila, že přes veškerou použitou antikoncepci jsem těhotná! Teď už nebylo nad čím váhat a čeho se bát. Tahle skutečnost mně prostě posunula dál věřit, že opravdu se tohle mělo všechno stát.

Dodnes tomu nemohu uvěřit, ale mám novou rodinu, naprosto úžasného manžela, který pro nás dělá naprosto vše a nikdy jsem necítila tak silnou oporu. Stačilo jen změnit energie, přesvědčení, zahnat strach a prostě věřit. Jen ta proměna měla tak rychlý účinek, že jsem měla problém to tak rychle vstřebávat, bylo to všechno tak nečekaně rychle.

Takže opožděně ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci! Veronika