Harmonizace interiéru podle Feng-Shui před stěhováním

Reference

Pro konzultaci ohledně Feng-Shui jsme se rozhodli před přestěhováním do rekonstruovaného bytu vlastně hlavně proto, že jsme si nebyli úplně jistí zaměřením dvou místností a některými dalšími detaily uspořádání.


Zpracovaná analýza nás překvapila širším záběrem, kdy jsme se dozvěděli hodně zajímavých věcí o sobě samých. Po dvou letech od stěhování považuji nakonec právě hodnocení rysů osobnosti a vzájemných vztahů za to nejzajímavější.

I když jsme původně zvolili jinou variantu umístění dětského pokoje a ložnice, po roce bydlení jsme nakonec dospěli k tomu, že návrh vycházející z Feng-shui analýzy bude lepší a osvědčilo se to.

Zároveň nám analýza umožnila smířit se s některými ne úplně ideálními rysy domácnosti a jsme také vnímavější ke svým vzájemným potřebám. Rovněž na svoje děti jsme schopni dívat se s větším nadhledem. K poznatkům se co půl roku vracíme, když uvažujeme o nějaké další změně.

Doporučujeme to každému, kdo má třeba přetrvávající pochybnosti, jejichž důvod není schopen racionálně odhalit, nebo kdo není schopný s partnerem dospět k nějakému společnému rozhodnutí v otázce bydlení. Šímovi, Praha