Náhled na rodinné vazby z pohledu Feng-Shui

Reference

Charvátovi mi udělali radost. Rozložení místností v domě si vymysleli sami a aniž by to tušili - většinou v souladu s Feng-Shui :-)).


Přijela jsem k nim pomoci s vnitřním zařízením, barevností pokojů a rozložením nábytku v patře. Z rozhovoru s Lenkou Charvátovou vyplynulo, že se cítí být v rodině dominantní, což je sice potřeba, ale zároveň se viní z toho, že děti tím pádem nemají prostor k vlastnímu sebevyjádření. Feng-Shui odhalilo úplně jiné vazby...

Lenka Charvátová: Zařizujeme interiér celého domu a chtěla jsem, aby byl v souladu s Feng-Shui. Aby náš interiér podporoval naše zdraví, rodinnou pohodu i partnerství. Obrátila jsem se tedy na Danu Škvorovou a vůbec by mě nenapadlo, co všechno rozbor ukáže.

Vinila jsem se z nedostatečného pochopení pro naše děti a zároveň nechápala, proč mi jejich přítomnost činí větší starosti než radosti. Ukázalo se, že podle data narození je můj prvek OHEŇ a obě naše děti jsou typy VODNÍ - voda hasí oheň! Už jen toto zjištění mi přineslo neskutečnou úlevu a osvobození od pesimistických myšlenek o tom, jak jsem špatná matka.