Restart vztahů po rozvodu díky Feng-Shui

Reference

Eva: „Danu jsem oslovila v lednu tohoto roku, krátce poté, co jsem zůstala v bytě sama po rozvodu s manželem. Potřebovala jsem rychle nějakou změnu, byt nějak energeticky očistit a přizpůsobit sobě.


Už léta se zajímám o nauku feng shui, doma mám spoustu literatury, ale čím více jsem se pročítala knížkami, tím více jsem v tom všem měla zmatek. Rozhodla jsem se tedy poradit se s odborníkem a bylo to nejlepší co jsem mohla udělat.

Přiznám se, trochu jsem se bála co všechno mě čeká, ale kupodivu se v bytě nemusely dělat žádné velké nákladné změny, všechno se dalo vyřešit přemístěním nábytku, barevnými doplňky, obrazy nebo malbou. Konzultace mě vyloženě nakopla tak, že do hlavních změn jsem se pustila téměř okamžitě.

Ještě ten samý den jsem si posunula stůl a nábytek v pracovně, přesunula gauč a lehla si na druhou stranu postele. Do čtrnácti dnů jsem měla přemístěn veškerý nábytek, otočenou postel, nakoupeny doplňky a vyzdobený byt.

Zajímavé bylo, že u některých věcí jsem cítila, že mi takhle nevyhovují a uvažovala jsem co je špatně, akorát jsem to neuměla přesně definovat. Rozbor feng shui mi s tím neuvěřitelně pomohl. Najednou se můj domov zdál hezčí, začala jsem se těšit domů z práce, mohla jsem, jako by, volně dýchat.

I moje fenka Izi změny přežila a trpělivě snášela posouvání pelechu na různá místa než přeměny skončily. Aniž by měla o nějakém feng shui tušení, do určitých sektorů si prostě nelehla. Teď už ladím pouze obrázky a barevné kombinace a celá ta práce na interiéru mě hodně moc baví.

Hlavně, pouhé tři týdny po konzultaci s Danou a provedených změnách jsem ve vlaku potkala svého přítele a to se myslím vyplatí. Takže velké díky!"