Proč dům podle Feng-Shui

Reference

Feng-Shui pomůže člověku najít sám sebe, objevit tak svůj prostor.


"Když padlo rozhodnuti na stavbu domu, bylo jasné, že to musí být dřevostavba – už také proto, že to byla jedna z mála věcí, na které jsme se s manželem vzácně shodli :). Začala jsem procházet web a načítat různé informace a články o dřevostavbách. Takto jsem se dostala na stránky manžela paní Škvorové, kde byl také odkaz na její stránky věnující se Feng shui. Do té doby jsem byla jako racionálně smýšlející člověk vůči tomuto směru vcelku skeptická, ale ze zvědavosti jsem na odkaz klikla a začetla se. Na pár týdnů jsem se od dřevostaveb odklonila k článkům a webům věnujícím se Feng shui. Principy školy formy mi dávaly smysl a naprosto jsem se s nimi ztotožňovala, tak jsem si říkala, ze na tom zbytku také určitě něco bude ;)

Když jsem pak už byla rozhodnutá, ze dům musí být v souladu s Feng shui, nenapadlo mě obrátit se na nikoho jiného než na paní Škvorovou, která mi byla svým přístupem k Feng Shui a formou blízká a navíc je moje jmenovkyně :) Nechala jsem si zpracovat definici vlivů pro každého člena rodiny (pentagram schopnosti) jako výchozích materiálů pro Analýzu prostoru našeho budoucího domu. Pro sebe jsem si navíc nechala zpracovat kompletní rozbor Analýzy člověka, protože se momentálně nacházím v období rozhodování ohledně budoucího pracovního směřování a ráda bych si potvrdila, kterým směrem má smysl se ubírat a co je pro mě slepá ulička. Rozbor paní Škvorové mi potvrdil, co jsem o sobě tak nějak tušila a v mnohém mi zároveň otevřel oči a pomáhá mi udělat správné rozhodnutí.

Fakt, jak rozbor naprosto přesně definoval naše dcery a jejich osobní vlivy mě jen utvrdil v tom, že tento směr je pravdivý a dává mi smysl. Spolupráce s paní Škvorovou byla velmi příjemná, korektní, přesně platilo, na čem jsme se spolu dohodly a z osobního setkání, kde proběhlo předání a důkladné vysvětlení zpracovaných materiálů jsem odcházela vnitřně obohacena a příjemně naladěna jako od milé návštěvy."

S velkým Díky Dana R."