Stagnace v bytě produkuje stagnaci v životě

Reference

U Petra bylo třeba podpořit kariéru a peníze. Byl dlouhodobě bez práce - ač se hodně snažil, rozesílal životopisy, chodil na pracovní schůzky, nic jakoby nefungovalo... Definovala a spočítala jsem všechny vlivy v jeho bytě. Místo, kde můžeme symbolizovat naše plody – výsledky práce, bylo v silné energii letící hvězdy posilující finanční prosperitu … a ZASKLÁDANÉ KRABICEMI.


Petr: “Na konci února 2012 jsem dokončil jeden mezinárodní ekologický projekt, který jsem měl na starosti. A pak nastal půlrok, kdy jsem se všemi silami snažil sehnat novou dobrou práci a při tom jsem i zkoušel rozjíždět podnikání, ale bylo to celé jako zakleté. Nicméně nevzdával jsem se, rval jsem se jako lev a Věřil jsem. Měl bych přitom zmínit, že jsem se v létě 2011 přestěhoval se svými dětmi do nového bytu. Mojí přítelkyni napadlo, abych se v této „zakleté“ situaci obrátil na Danu Škvorovou s prosbou o vypracování feng-shui rozboru mého nového bytu.

Tak jsem také udělal a celý rozbor (plus osobní setkání s paní Škvorovou) mě překvapil svojí otevřeností, celostním vhledem, inspirativností a užitečností v mnoha směrech mého života. Z rozboru jsem vyčetl mnohé moudré rady a dobrá doporučení - i co se týče např. ochrany zdraví, vztahů, načerpání energie aj.

A co se týče práce a povolání: přesně jeden den poté, co jsem v bytě udělal doporučované změny týkající se této oblasti (vyklizení krabic po stěhování z místa prosperity a budoucnosti plus posílení Severu symboly úspěšné cesty, úspěchu a kreativity), mi zazvonil mobil a dozvěděl jsem se, že jsem zvítězil ve výběrovém řízení na místo ředitele jedné renomované a zavedené organizace pomáhající handicapovaným a nemocným dětem a jejich rodičům. Práce přesně podle mých představ.

Daně Škvorové patří můj moc velký dík!“