Jak nás překážky dokáží nasměrovat na cestu

Reference

Viera L.: „Paní Danu Škvorovou jsem požádala o feng shui analýzu bytu, který jsme právě koupili. Šlo tedy o to, jak nejlépe využít dispozice daného bytu.


S jednáním i s výstupem analýzy jsem velmi spokojená.

Komunikace telefonická, elektronická i osobní byla promptní, velmi příjemná, otevřená. Všechny termíny byly dodrženy tak, jak jsme se domluvily. Přiměřená cena.

Výstupy analýzy mi předala paní Škvorová osobně přímo v analyzovaném bytě. Velmi oceňuji, že jsme se potkaly přímo v bytě. Na místě jsme přišly na další aspekty a vlivy, např. okolí. Bylo pro mne důležité stát v dané místnosti a „zkusit“ se např. postavit k imaginární kuchyňské lince. Procítit byt ve světle analýzy a uvědomit si souvislosti, považuji za velký přínos osobní konzultace s paní Škvorovou.

Uvědomila jsem si, jak náš byt reaguje na všechny členy rodiny. Jak se my vzájemně ovlivňujeme a jak do toho vstupuje náš byt.

Ne všechny výstupy analýzy byly na první pohled pozitivní, např. jsme celkem řešily, kam nejlépe umístit postele nebo navazující úložné prostory, jak nejlépe podpořit jednotlivé členy rodiny. Musím říci, že mi ve všech nejistotách a obavách velmi pomohl přístup paní Škvorové. Nejenom, že hledala cesty, jak to vyřešit a také je našla, ale pomohla mi uvědomit si, že byt je součásti naší životní cesty a potřebuji tento dar a vše, co si nese, s pokorou a vděčností přijmout.

Dále mi doporučila mnoho dalších tipů ke zvýšení kvality našeho bydlení nad rámec analýzy.

Velmi děkuji paní Škvorové za její cenné vhledy a doporučení. Osobně vnímám celou analýzu jako součást sebepoznávacího procesu.“