Posun v energiích

Reference

Je-li člověk citlivý, dají se energie vycítit i na dálku – skrze mapu nebo půdorys domu. I když tuto schopnost využívám řadu let, stále mi připadá neuvěřitelné, že z jednoho papíru (s půdorysem) cítím jiné energie, podle toho, co člověk doma prožívá a co doma změnil :-)


„Práci paní Dany znám už nějakou dobu a mohu ji opravdu vřele doporučit. Díky sve citlivosti, objektivitě a schopnosti pojmenovat i málo zjevné vnitřní procesy, mě paní Dana již několikrát správně nasměrovala. Pokud se človek neustále točí ve svém kruhu, je opravdu darem, když někdo tzv. zvenku – z jiného úhlu pohledu, ukáže na náš bludný balvan, či chcete-li blokádu.

V mém případě byl tím kamenem úrazu střed a to jak domu, tak i středová oblast mého těla. Vždy jsem tu pec ve středu domu obcházela velkým obloukem, stejně, jako jsem se díky svému zaměření vyhýbala solaru plexu. Danina úžasná schopnost precizně vyjádřit, co v kterém sektoru domu cítí, mi otevřela oči. Díky několika upravám podle Feng-Shui jsem se přestala středu domu vyhýbat a uznala jsem jeho oprávněnost a místo v našem domě. A dokonce jsem si dovolila prožívat svůj střed, čímž se nastartovala opravdu trvalá a znatelná změna v nejrůznějšícho oblastech mého života.

Na závěr bych ráda dodala, že styl jakým paní Dana pracuje, je mi opravdu velmi sympatický – ukáže Vám, kudy je také možné jít, pokud pro příslovečné stromy nevidíte les, ale jít už musíte sami.

S radostí a vděčností Michaela Lukasová“