Harmonie nepřijde sama od sebe

Reference

Dostal se mi na stůl půdorys, kde jakoby všechno bylo špatně. Rodině jsem otáčela postele, navrhovala poměrně hodně opravných prostředků v prostoru. To, jak se se změnami poprali, mi udělalo velkou radost.


Lída: "Ihned v prvních 14 dnech to na všechny působilo jak rozbuška. Protivnost a hádky byly na denním pořádku, ale čekali jsme co bude dál. Pak cca po měsíci jsme byli objednáni všichni na kinez. sezení a tam to "prasklo".

Měli jsme s manželem mezi sebou hodně nevyřešeného a za poslední dobu nastřádaného, co šlo ven. Ustáli jsme to a myslím, že naše partnerství se tím hodně povzneslo, ale v jednu chvíli to bylo buď a nebo.

Děti začaly mnohem lépe spát. Dokonce dcera spí celou noc ve svojí postýlce./ Rok před tím spala u nás - stěhovala se už kolem 23 hodiny a nebylo cesty .. / Syn také začal spávat mnohem víc sám i když nejraději je stulený u mě:-) a podle potřeby si ucucává :-).

Manžel a práce - to je vlastně to co nás vedlo k úpravám. Situace se zlepšila, vyčištěním vztahu mezi námi dostal novou energii. A poslední tři měsíce byly pro něj opravdu pracovně velmi pozitivní."