Feng-Shui rekonstruovaného domu

Reference

Feng-Shui pomáhá všude, i tam, kde jsme limitováni mnoha okolnostmi. Vždy se dá najít cesta, která vede k harmonii.


„Kniha o feng shui byla dárkem k mým narozeninám. Začetla jsem se do ní velmi snadno a vnímala, že pro mne je tou správnou cestou. Na stejné téma následovaly i knihy další. Čím víc jsem četla, tím větší chaos jsem uvnitř sebe samé, měla. Uvedená doba byla i časem, kdy jsme koupili starší dům určený ke kompletní rekonstrukci. Bylo mi jasné, že feng shui budu chtít aplikovat v domě co nejvíce, i když uspořádání místností, nosné zdi, půdorys domu atd.. nebylo možné ovlivnit. Cesta na Moravu a má netrpělivost přinesla rozhodnutí, že navštívím známého specialistu na feng-shui. Objednala jsem se a po schůzce odcházela značně vystrašená. Takže mi bude muž chodit za jinou ženou a do hospody, protože mám kuchyň na jinou světovou stranu, než by měla být? Muž se rozhodl pro černou střechu, ale přece vždyť dle získané rady, znamená černá střecha naprostou katastrofu pro celou rodinu.

Nechala jsem vše pár dní volně plynout. Jednoho večera jsem usedla k počítači a nevím ani jak jsem našla článek o feng-shui od paní Dany. Vše bylo jiné, ne vystrašující, ale lidské a chápavé. Druhý den jsem paní Daně zavolala s dotazem ohledně barvy střechy. Byla nejen milá a vstřícná, ale i velmi ochotná, uklidňující a pomocná zároveň. Paní Dana přijela k nám na tehdejší polo-staveniště. Ve všem mi byla nápomocná, trpělivě věci vysvětlila i objasnila. Domluvily jsme se na rozboru domu i zahrady, který nám při rekonstrukci i následných úprav zahrady velmi pomohl. I po ukončení spolupráce, kdy rozbor domu byl již hotov, jsem paní Daně poslala několik prosebných dotazů, které se během zařizování domu i dostavování aktuálně vynořily a byly zcela nad rámec již hotového rozboru. Paní Dana mi vždy velmi ochotně vyšla vstříct, bez jakékoliv odměny. Pokud bych se měla opět rozhodovat o volbě odborníka na feng-shui, volila bych opět a jedině paní Danu.

Díky paní Daně, máme harmonický dům, ve kterém se cítíme dobře a hlavně doma. Jsem jí za její vstřícnost, lidskost, pochopení i ochotu velmi vděčná.“

Lenka Š.