Poradna

Stejně jako čínský lékař dokáže s oční duhovky či tepu člověka vyčíst celý jeho zdravotní stav, tak konzultant Feng-Shui umí číst z povahy vlivů vašeho domova.


Vidím nakolik se vám daří, v jakých oblastech života si stavíte překážky, před čím zavíráte oči. Půdorys bytu či domu s definicemi všech vlivů, které se k prostoru váží (BaGua, BaZhai, Letící Hvězda) pro mě představuje velké zrcadlo vašeho života. Když k tomu přidám charakteristiku MingKwa, hexagram složený s trigramů osobního prvku a Kwa domu, pentagram vašich schopností a charaktery archetypáních zvířat hodiny, dne, měsíce a roku zrození, ukazuje se mi váš život jako na dlani.

Skrze tuto znalost se dá řešit mnohé. Někdy stačí věta, která změní úhel pohledu. Často jsou vhodné změny v prostoru. Já sama stále něco přesouvám a proměňuji, podle toho, kudy se můj život ubírá a kam ho chci zrovna nasměrovat.

Velmi dobrým vodítkem, co se v prostoru děje, je energetický náhled. Stačí mi se s vaším půdorysem propojit pohledem, abych na svém těle cítila vaše emoce, které se u vás doma kumulují.

V poradně společně přicházíme na to, co je spouštěčem problémů a jak se otevřít změnám. Skrze prostor se dá vyřešit mnohé. Těším se na naše osobní setkání, je možné se vidět i přes skype nebo slyšet po telefonu.

Ceny:

  • jednorázový poplatek - diagnostika půdorysu domu/bytu 1000,- Kč,
  • diagnostika člověka 1000,- Kč,
  • hodinová sazba 700,- Kč.

Veškeré výpočty a definice dostanete k dispozici, bez výkladu. Chcete-li získat kompletní Feng-Shui analýzu vašeho příbytku, postavit nový dům podle Feng-Shui, objednejte si podrobný rozbor vlivů podle Feng-Shui, případně rozbor 4 pilíře osudu (kompletní analýza osobnosti).

Pro zjištění kompletních vlivů, které působí na vás a váš prostor potřebuji předem:

  • půdorys vašeho bytu/domu s orientací na světové strany,
  • rok zastřešení domu,
  • vaše datum narození vč. hodiny a místa narození,
  • adresu domu pro zjištění okolního terénu

Přečtěte si reference od mých klientů a inspirativní články, tipy na harmonizaci bytu skrze Feng-Shui dávám i na facebook.