O mně

Jmenuji se Dana Škvorová


V roce 2008 jsem dokončila studium v České škole Feng-Shui a od té doby pomáhám měnit vaše domovy s pomocí moudrosti tohoto taoistického učení. Zároveň s vámi a vašimi domy a byty proměňuje samozřejmě Feng-Shui i mě. Postupem času jsem si uvědomila, že se mi v životě přestaly otevírat nové dveře s příležitostmi a cestami, najednou dveře zmizely a s nimi i celé zdi. Už vím, že vše je jen na mně, jakou ve svém srdci živím vizi a nakolik se soustředím při její realizaci.

Najednou nejsem schopná nějaké potraviny jíst, barvit si vlasy, používat v zahradě umělá hnojiva. Není to o dodržování nějakého pravidla, diety či ekostylu. Prostě mi to nejde „přes srdce“. A přesně to se mi na Feng-Shui líbí, proměňuje mě zevnitř. Propojuje s energiemi a vlivy naší planety. Citlivěji vnímám vše, co mě obklopuje. Co teď vyhodím, spláchnu do záchoda, „zítra“ budu pít, objeví se v potravinách, které konzumuji. To, že jsme navzájem propojeni se stalo přímým zážitkem.

Za zbystření smyslů, změnu životních priorit, otevření srdce, ve velké míře vděčím právě Feng-Shui. Je mým průvodcem jak v profesním, tak osobním životě, učí mě stále více naslouchat, vidět, cítit, uvědomovat si souvislosti a žít zodpovědně vůči sobě, budoucím generacím a planetě Zemi.