Jak životní priority souvisí se vstupem

Články

Většina z nás řekne, že na prvním místě v životě má zdraví, lásku, děti.. Ale je to tak skutečně? Žijete, tak abyste byli zdraví? Žijete v pravdě, v lásce k sobě i druhým? Často se to nedaří a o první příčku naší pozornosti bojuje televize, sociální sítě, dluhy, starosti... Do velké míry tuto naší prioritu totiž ovlivňují vchodové dveře. Když přijdete domů, co vidíte na první pohled? Záchod? Botník? Chodbu? Zařiďte si to tak, abyste jako první uviděli obraz, či dekoraci, která symbolizuje přesně to, co prioritně chcete žít.

Ideální je, když tento doplněk (obraz, sošku, ověs) vyberete na míru vlivům, které definuje Feng-Shui. Pak si harmonizujete energii ve vstupu a ladíte přímo ten konkrétní životní aspekt (kariéra při vchodových dveřích na severu, vztahy na jihozápadě, apod.)

Pozor však na zrcadlo! Zrcadlo má tu vlastnost, že odráží vše, co vidí. V okamžiku, kdy pověsíte zrcadlo přímo naproti dveřím, pak veškerou energii, která k vám vstupem proudí, zrcadlo vezme a vrátí ven. A vy – podvědomě ovlivněni svým prostorem – odmítáte, odmítáte a odmítáte.