Trénink Feng-Shui

Články

Co je pro mě dobré a co mi škodí? Jak se naučit vnímat prostor? Začátečníkům radím nejdříve přesunout pozornost z mysli do srdce (do těla). Vnímat citem – ne myslí.


Nejsnadněji vám to půjde natrénovat na nákupu potravin. Zapomeňte aspoň někdy na seznam, choďte mezi regály a čekejte, kdy se vám přihlásí chuťové pohárky. Pak kupujte to, na co máte chuť.

Držte se se svým partnerem (partnerkou) za pravou a pak za levou ruku a vnímejte přitom, jestli je vám po těle jinak... Můžete se po týdnu prohodit i na dvojlůžku a pak si říct, co bylo jinak – ve spánku, ale i v běžném denním fungování a vzájemných vztazích. Sedněte si zády ke dveřím, další den si sedněte opačně.

Jak by měl vypadat obraz Cesty, kdyby měl symbolizovat vaši životní Cestu? Měla by být oplocená? Vést z kopce nebo do kopce? Co cítíte při pohledu na různé motivy cest? Která je pro vás ta pravá? Jsou barvy, které máme rádi, některé nás iritují – řiďte se tím. Vaše tělo ví, kterou barvu (vibraci) potřebuje a které má přehršel...

Jakmile budete vnímat své okolí přes pocity, začnete si více všímat – více rozeznávat, co je pro vás příjemné – co vám vytváří harmonické prostředí a co naopak disharmonické...