Zkušenost s Pranic Healing

Články

Občasné nachlazení, nevolnost, bolesti, vyčerpání se dají léčit různým způsobem. Někdo si zobne pilulku, jiný zaleze do postele. Já využívám Pranic Healing.


Asi nejsilnější zážitek jsem s tímto léčením jsem měla v době, kdy jsem držela přísnou detoxikační dietu a pila litry bylinných čajů. Měla jsem k tomu silné bolesti hlavy, v žaludku neudržela to málo, co jsem směla sníst. Tělo se bránilo a žádalo si dodávku cukrů. Z posledních sil jsem požádala kamarádku žijící v Rakousku o pomoc. Věděla jsem, že se učí metodu léčení, které funguje i na dálku. Nechtěla jsem dietu přerušit, ale věděla jsem, že jí takto nezvládnu. Po několika minutovém kamarádčině zásahu se mi úplně ulevilo. Byl to zážitek jak z říše sci-fi.

Od té doby jsem jí požádala o pomoc mnohokrát, pro sebe i rodinné příslušníky. Dozvěděla jsem se, že používá Pranic Healing, metodu léčení, při které dochází k očistě energetického těla člověka, následně je energetizováno čistou pránou. Tělo je tak schopné aktivovat své sebeléčebné schopnosti a z mnoha potíží si pomůže i samo.

Po pár letech mi na facebook přišla reklama na seminář Pranic Healing v Praze. Vytřeštila jsem oči překvapením! Okamžitě jsem se přihlásila a těšila se na zážitky. Seminář byl úžasný a velmi inspirující. Už se základy Pranic Healing jsem se mohla vrhnout na své tělo a získávat první vlastní zkušenosti.

A začaly se dít divy. Každodenní pětiminutové pránické dýchání, očista a doplňování energií mi způsobily malou osobní revoluci. Ač skoro dvacet let cvičím taichi, až teď jsem začala vnímat samu sebe. Tělo díky pravidelnému pránickému ošetřování povolilo, takže jakákoliv reakce na stres (zvednutá ramena, ohnutá záda, napětí ve slabinách) okamžitě zaznamenám a vědomě povoluji. Velkou změnu vnímám v psychice.

Má práce konzultanta Feng-Shui je založená na empatii. Ale běžně jsem se nechala vtáhnout do energií konzultovaného domu, abych našla pomoc a řešení. Teď jakobych zůstala stranou. Empatie nezmizela, ale dokážu vnímat s odstupem a respektem k cizím energiím, ať už jsou jakékoliv. I doma jsem schopná ponechat si své energie. Najednou si dovolím mít nárok a tím i schopnost cítit se dobře i vedle „natlakovaného“ rodinného příslušníka.

Vlastně dělám stejné věci jako dřív, ale s jinou motivací. Jdu běhat jako vždycky, ale už ne s tím, abych netloustla, ale těším se na tichý ranní les. Nevařím, protože je to potřeba nebo mám hlad, ale užívám si krásnou zeleninu, těším se na tu chuť...

Uvnitř mě, jakoby se zastavil čas. Přestala jsem v mysli utíkat dopředu a tlačit na sebe, co všechno je potřeba, ale otevřela jsem se hojnosti, kterou jsem obklopená, jen jsem to předtím nedokázala ocenit.

Takže jediné nervy, co teď mám, jsou: Proč jsem se o tom kurzu nedozvěděla dřív!!!??? :-) https://pranafysica.com