Očistný rituál

Články

Existuje více variant, jak očistit prostor (a tím i sebe)... Je rozdíl, jestli byt „větráte“ po zimě nebo po nějaké negativní události (rozchod, nepříjemný rozhovor, nežádoucí návštěva...), či jste překonali krizi, nemoc, zásadně se změnili (vy nebo váš prostor) a chcete jakoby „začít znovu od nuly“.


Prostor domu nebo bytu je také dobré vyčistit po předchozím majiteli – když v podstatě nevíte, co se v bytě odehrávalo a jaká tam panovala mezi obyvateli atmosféra. Pro radikální očistu je možné použít krystalickou sůl. Buď nasypete hromádky soli do každého rohu všech místností nebo můžete prosolit úplně celou plochu prostoru. Sůl je dobré nechat na místě min. 24 hodin a po tuto dobu odejít pryč... Sůl do sebe absorbuje negativní energie, které pak i se solí smetete a zahrabete do země (důležité!).

Tradiční způsob, jak očistit prostor od těžkých energií, je pomocí vykuřovadel. Velký výběr nabízí Rymer.

Energeticky očistně působí i omytí oken, vstupních dveří (vč. Klik) octovou vodou.

Já měla velmi velmi silný zážitek s harmonizací energií pomocí tělové svíčky. Možná znáte ušní svíčky – ty tělové se používají stejně – jen ne do uší, ale na tělo. Svíčka na očistu prostoru je ještě trochu větší než ušní nebo tělová. Máte ji umístěnou do jedné - a od druhé půlky hoření - do druhé dlaně a procházíte s ní prostorem... nejlépe ve směru letící hvězdy (sever, jihozápad, východ, jihovýchod, centrum, severozápad, západ, severovýchod, jih). Nezapomeňte se podívat, co se vám z dlaní do svíčky za dobu hoření nasálo...

V Poradně spolu můžeme váš půdorys projít a probrat, jaké emoce z něj vyzařují. Je léčivé nečistit všechno šmahem. Porozumíte-li, co se v domě odehrává, jak si jej svým myšlením a konáním sami zanášíte, vyčistíte dům jednou provždy.